Офіційний представник ТМ "Золотой Мандарин" в Вінницькій області

Мова

Товарів (0)

УКЛАДКА ТРОТУАРНОЇ ПЛИТКИ В ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

від заміру до готового кошторису не більше 1 години

ЗАМОВИТИ ВИЇЗД

ДЛЯ ЗАМІРУ ДІЛЯНКИЧому 124 клієнта обрали нас?

Персональна знижка

При замовленні укладки та тротуарної плитки гарантована знижка


Економія коштів

З бази ми обираємо най вигіднішого постачальна матеріалів


Жодних турбот

Усі турботи щодо укладання тротуарної плитки ми беремо на себе


Працюємо у рострочку

Перший внесок складає - від 70%, залишкові 30% на 2 місяці без переплати!


Працюємо офіційно

Перед початком робіт обов'язково підписання договору


Економія Вашого часу

Від дати замовлення до виїзду бригади на об'єкт не більше 5 днів

Види робіт з укладання тротуарої плитки

1. Порядова укладка тротуарної плитки:

Укладка плитки одного кольору

Однотонна з обкантовкою

Укладка плитки декількох кольорів

Замовте укладку тротуарної плитки зараз
та отримайте 5% знижку на продукцію
Телефонуйте +380(432) 506-899; +380(97) 90-10-430 
або залиште контакти з Вами зв'яжутся


2. Фігурна укладка тротуарної плитки:

Укладка тротуарної плитки радіусом(колами)

Фігурна укладка тротуарної плитки

Дизайнерська укладка тротуарної плитки

Укладка тротуарної плитки: ми не залишаємо клієнта на половині шляху

Кожному художнику не байдуже, в якому місці буде демонструватися його картина. Кожен композитор мріє, щоб його твір зіграв професійний музикант. Нам теж не байдужа доля дітища наших партнерів. Тому, якщо ви купуєте в нашій компанії тротуарну плитку Золотий Мандарин, ми з радістю запропонуємо вам послуги з її укладання.

Професійне укладання тротуарної плитки містить у собі безліч недоступних простому обивателю нюансів і підводних каменів. Так що, якщо вам важливий результат – не намагайтеся осягнути неосяжне, заощадивши скромну суму: скористайтесь послугами компанії «PARKWAY ». Ми пропонуємо наступні види робіт:

Підготовчий цикл

Перш, ніж приступати безпосередньо до монтажу плитки, необхідно підготувати поверхню, на яку буде укладатися. Деякі горе-будівельники скаржаться на низьку якість виробів, а на перевірку виявляється, що плитка була покладена на грунт без попередньої підготовки: ось і перший аргумент на користь професіоналів, що працюють в нашій компанії!

Отже, підготовчі роботи складаються з декількох етапів:

  • виміри, складання кошторису, розмітка ділянки;
  • організація водовідведення,
  • виїмка і трамбування грунту,
  • засипка дренажного, цементно-піщаного або щебеневого шарів, при необхідності – зміцнення грунту армуючої сіткою.
  • крім  того, якщо на ділянці, де повинна проводитися укладання плитки, вже є асфальтове або бетонне покриття, наші майстри швидко і акуратно його демонтують.

Процес укладання

Тільки на перший погляд здається, що це легко – подумаєш, утрамбовал підстава, полив водою, поклав плитку! Насправді все набагато складніше. Для пішохідних зон, стоянок легкого автотранспорту та парковочних місць важких вантажних авто використовуються різні способи укладання. І те, що добре для ландшафтного дизайну на заміській ділянці, не підійде для автостоянки, розташованої біля великого гіпермаркету. Помилки у виборі підстави та способи монтажу можуть призвести до того, що красиве і стильне покриття вже через кілька тижнів придбає неестетичний і нефункціональний вид.

Важливо також чітко дотриматися рівень укладання елементів, не допустити перекосів і нерівностей, якісно і акуратно заповнити шви. Ах так, не обійтися і без встановлення бордюрів! Все це може зайняти у вас багато часу, а результат буде вельми плачевним.

Компанія «PARKWAY »: ми вже багато разів робили це!

Однією з наших провідних спеціалізацій є саме якісне укладання тротуарної плитки (бруківки). Вінниця – прекрасне стародавнє місто, і в старому центрі сучасний асфальт часто недоречний, а бруківка з натурального каменю недешева, так і для транспорту не дуже комфортна. Виходом стала сучасна, естетична і рівна тротуарна плитка, і наші фахівці вже продемонстрували свої знання та вміння у багатьох затишних куточках столиці.

Пропонуємо і вам на собі випробувати рівень послуг нашої компанії. Ми мостим все: тротуари і садові доріжки, автостоянки та підходи до офісів, літні майданчики ресторанів і заміські ділянки. Де б вам не знадобилася укладання тротуарної плитки – Вінниця, приміські селища або далекі околиці області – ми із задоволенням надамо вам професійну допомогу.

Дізнатися вартість послуг компанії для кожного конкретного об'єкта можна у наших консультантів. Одне можна сказати: заплативши невелику суму в сьогоденні, ви позбавите себе від більш значних витрат у майбутньому. Бачити перспективу – завжди розумніше, ніж дивитися під ноги!

 
Швидка Доставка

Не більше 5 днів

 
Подарункові карти

Гарний подарунок для друзів

 
АКЦІЇ

Подарунки та знижки

 
Ми на звя'зку 24/07

Тел: 0432 506-899

Дізнатись про нові, цікаві акції