Офіційний представник ТМ "Золотой Мандарин" в Вінницькій області

Мова

Товарів (0)

Про нас

ДЯКУЄМО ЩО ЗАВІТАЛИ ДО НАС 

Тротуарна плитка від «PARKWAY»!

В пошуках чогось кращого та досконалого, люди часто оглядаються назад, щоб під пилом часу знайти те едине раціональне зерно, випадково втрачена в погоні за прогрессом. Однією із таких знахідок являєтся тротуарна плитка , що стала достойним наступником гранітної бруківки, яка віками слугувала людині надійним дорожнім покриттям.

Перевагою тротуарної плитки перед іншим покриттями очевидний. Головне з них – екологічна безпека, тому що усі матеріали що використовуються для її виготовлення природного походжння. Окрім цего тротуарна плитка має високу степінь практичності і довговічності. Однак, при виборі плитки необхідно звертати увагу на якість.

Чому обирають нас
  • Доставка та Укладка

  • Якістна продукція

  • Постійнодіючі акції

  • Гарантії на продукцію

  • Гарантії на укладку

  • Сертифікація

  • Групова знижка

Компанія «PARKWAY» більше п'яти років здійснює продаж плитки тротуарної, тому ми знаемо все про це покрття. Нашими постачальниками являються тільки перевірені виробники якістної тротуарної плитки, що підтверджується наявністю підтверджуючих документів (сертифікатів якості) на всю продукцію. Ми цінимо довіру наших клиентів, і з особливою увагою відносимось до їх потреб. 

Тротуарна плитка виготовлена методом вібропрессування з використанням мілкозернистого бетону. Спеціальне обладнання для формування дозволяють отримувати продукцію разної форми, з чітко вираженими геометричними пропорціями. При укладанні отриманого виробу получається щільне сполучення його із сусідніми плитками, без щілин і перепадів. В процесі замісу роствору використовуються пігментуючі добавки, які дозволяють отримувати широку кольорову палітру тротуарних плиток з високою стійкістью до вицвітання.

Плитка тротуарна запропонована компанией «PARKWAY» має велику міцність. Технологія виробництва дає мажливість отримати вироби з високим степенем захисту від стирання, що дозволяє на довгий період зберегти чудовий зовнішній вигляд. Екологічна безпека продукції компанії «PARKWAY» забезпечується застосуванням для її виробництва, виключно натуральних матеріалів. 

Тротуарна плитка в місті Вінниця використовується давно і з великим успіхом, вона дуже практична і не вимагає особливого догляду. Її поверхня легко чиститься, а на вимощеній доріжці не накопичується вода. Тротуарна плитка володіє можливістю багаторазового використання, коли, при необхідності, це покриття можна видалити і, потім, укласти заново. Крім цього, дефектні елементи без проблем замінюються на нові.

У асортименті компанії «PARKWAY» більше тридцяти видів різних форм і кольорів покриття - тротуарної плитки. Ціни на ці вироби майже не відрізняється від цін бетону або асфальту, але загальні витрати на подальшу експлуатацію набагато нижчі.

Укладання тротуарної плитки – складний і відповідальний процес, який вимагає певного досвіду. Професійно покладене покриття має термін експлуатації не менш як півстоліття. Компанія «PARKWAY» пропонує послуги з укладання тротуарної плитки, для цього в організації є необхідне обладнання та кваліфіковані фахівці. На відміну від традиційних видів покриття, тротуарна плитка має високі архітектурно оформлювальні якості. Саме тому тротуарна плитка в Вінниця використовується дуже активно. Її застосовують у різних проектах архітектурного і ландшафтного дизайну. Компанія «PARKWAY» активно працює як з приватними особами, так і організаціями будь-яких форм власності.

 
 
Швидка Доставка

Не більше 5 днів

 
Подарункові карти

Гарний подарунок для друзів

 
АКЦІЇ

Подарунки та знижки

 
Ми на звя'зку 24/07

Тел: 0432 506-899

Дізнатись про нові, цікаві акції